مدرسه کدنویسی مدرسه کدنویسی .

مدرسه کدنویسی

آموزش برنامه نویسی کودکان

آموزش از طریق فعالیت های هنری در همه آموزش برنامه نویسی کودکان موضوعات دانشگاهی می شود. دروس تجربی هستند، نه فقط مطالعه شده، و خلاقیت، استقلال و درک عمیق دانش آموز را از هر موضوعی که بررسی می کنند تشویق می کنند.

HighScope

HighScope با بیش از 50 سال آموزش در دوران کودکی، برنامه درسی خود را بر اساس یک سری شاخص های کلیدی توسعه (KDI) قرار می دهد تا یک کلاس درس تشویق کننده برای هر دانش آموز طراحی کند. این KDI ها معلمان را در انتخاب فعالیت ها و پروژه های مناسب برای هر سن راهنمایی می کنند. آنها همچنین به معلمان کمک می کنند تا نیازها و سؤالات دانش آموزان جوان را درک و تفسیر کنند تا به بهترین شکل یادگیری آنها را هدایت کنند.

عمل بازی در مرکز همه دروس است. معلمان به عنوان شریک کودک عمل می کنند و از طریق پروژه های عملی، رشد، تاکتیک های حل مسئله و مهارت های حل تعارض را تشویق می کنند.

سازمان HighScope تکرار آموزش برنامه نویسی کودکان می‌کند که «توالی بازی-انجام-بازبینی» در مرکز هر روز مدرسه قرار دارد. دانش آموزان فعالیت یا پروژه های مورد نظر خود را انتخاب می کنند، برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی می کنند و سپس با بزرگسالان در کلاس خود کار می کنند تا نتایج را تجزیه و تحلیل کنند.

خیابان بانک

لوسی اسپراگ میچل که ابتدا در شهر نیویورک در اواخر قرن بیستم توسعه یافت، تصمیم گرفت رویکردی را برای آموزش ایجاد کند که بر رشد کل کودک تمرکز دارد. تیمی از متخصصان کلاس درس ساختند که جنبه های عاطفی، فیزیکی، اجتماعی و فکری منحصر به فرد هر دانش آموز را پرورش می دهد. برنامه درسی تغییرات عاطفی و فکری را که در هر سنی اتفاق می‌افتد را در نظر می‌گیرد و این تغییرات را در نحوه برخورد آنها با هر درس گنجانده است. بذله گوییبا رویکرد میان رشته ای به همه موضوعات، دانش آموزان یاد می گیرند که به شیوه ای عاطفی و معنادار درگیر آموزش شوند.

کلاس درس سنین را با هم ترکیب می کند و دانش آموزان بدون توجه به آموزش برنامه نویسی کودکان مرحله رشدشان با هم کار می کنند. این امر از هرگونه رقابت در میان گروه هنگام کاوش دروس مبتنی بر بازی آنها جلوگیری می کند. سپس دانش‌آموزان تصمیم می‌گیرند که آیا ترجیح می‌دهند از طریق مشاهده یاد بگیرند یا با رویکرد عملی به پروژه‌های تجربی. بچه ها با گذشت روز مورد توجه یک به یک قرار می گیرند، اما اشتیاق کودک، درس روز را هدایت می کند.

تعاونی های والدین

گروهی از والدین همفکر می توانند با تشکیل یک پیش دبستانی تعاونی والدین، کمک مستقیمی در ادغام آموزش فرزندشان داشته باشند. در این راه‌اندازی، مجموعه‌ای از والدین یک معلم حرفه‌ای را استخدام می‌کنند که متناسب با سبک یادگیری آنها باشد. والدین و معلمان به طور پشت سر هم کار می کنند، به طور معمول با والدینی که تمام جنبه های اداری مدرسه را مدیریت می کنند و در داخل و خارج از کلاس درس می چرخند تا دروس را مشاهده کنند و در آنها کمک کنند. این نه تنها به والدین اجازه می دهد تا در دوران تحصیلات اولیه فرزند خردسال خود آموزش برنامه نویسی کودکان باقی بمانند، بلکه جامعه ای فشرده از مربیان والدین در منطقه ایجاد می کند.

دینی

بسیاری از سازمان های مذهبی محلی برنامه های پیش دبستانی مبتنی بر ایمان را نیز ارائه می دهند. سطح تمرکز دینی به خود مدرسه بستگی دارد، اگرچه بسیاری اجازه می دهند بدون محدودیت صحبت از خدا و دین شود. برنامه درسی ممکن است بر رشد باورهای معنوی کودک تمرکز نداشته باشد، اما برای گنجاندن ارزش‌ها و داستان‌های کلیسا در درس‌های آن‌ها باز است.

پیش دبستانی های مذهبی در منطقه خود پیدا کنید

خط پایین

هدف مهدکودک‌ها الهام بخشیدن به دانش‌آموزان جوان در کلاس درس است. آنها هنر، یادگیری عملی و تمرینات تجربی را برای بهره بردن از انرژی و خلاقیت یک دانش آموز جوان ترکیب آموزش برنامه نویسی کودکان می کنند. هنگام انتخاب بهترین پیش دبستانی یا فرزندتان، از برنامه های مورد علاقه خود دیدن کنید تا ببینید آیا سبک تدریس با شما و اشتیاق کودک کوچکتان به یادگیری و اکتشاف مطابقت دارد یا خیر. مرکز آموزش ابتدایی به عنوان مدرسه برای سالهای مهد کودک تأسیس شد.


برچسب: آموزش برنامه نویسی کودکان،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ساعت: ۱۰:۱۵:۲۲ توسط:نیما ثابتی موضوع: نظرات (0)