مدرسه کدنویسی مدرسه کدنویسی .

مدرسه کدنویسی

R چیست؟

SQL عمدتا برای برقراری ارتباط با پایگاه های داده استفاده می شود. به همین ترتیب ، توسط توسعه دهندگان سرور ، مدیران پایگاه داده و توسعه دهندگان نرم افزار در طیف وسیعی از صنایع استفاده می شود. با این حال ، اخیراً ، در مناطقی مانند تجزیه و تحلیل داده ها و داده کاوی بزرگ نیز استفاده می شود.

 

چگونه SQL را یاد بگیریم

اگر در موضوع تازه کار هستید ، مقدمه ما در پایگاه داده و SQL مکان ایده آل برای شروع است. در اینجا ، شما نحوه کار پایگاه داده و نحوه استفاده از SQL برای جستجو و دستکاری داده ها را یاد خواهید گرفت.

 

R

R در این لیست زبان تا حدودی منحصر به فرد است ، اما با این وجود به یک زبان فزاینده محبوب تبدیل می شود. همانطور که خواهیم دید ، این امر به ویژه در زمینه های دانشگاهی و برای شرکت های بزرگ فناوری بسیار مفید است.

 

R چیست؟

R یک زبان برنامه نویسی عملکردی سطح پایین و محیط نرم افزاری است که عمدتا با هدف محاسبات آماری و تکنیک های گرافیکی طراحی شده است. کتابخانه وسیعی از ابزارها وجود دارد که به زبان ارائه می شود ، از جمله الگوریتم های یادگیری ماشین و سایر ابزارهای مفید.

 

R برای چه استفاده می شود؟

آمارگران و استخراج کنندگان داده معمولاً از R برای تولید مواردی مانند نرم افزار آماری و بسته های تجزیه و تحلیل داده استفاده می کنند. همچنین برای متخصصان مانند جمعیت شناسان ، دانشمندان داده و مجریان بیمه برای دستیابی به بینش آماری مفید است.

 

چگونه R را یاد بگیریم

یک مکان عالی برای شروع برنامه نویسی به این زبان ، استفاده از Data Science در Microsoft Azure با استفاده از R Programming ExpertTrack است. همانطور که از طریق آن کار می کنید ، برنامه نویسی R را یاد می گیرید و مهارت های علم داده خود را توسعه می دهید.

 

افکار نهایی

ما چندین نمونه را انتخاب کرده ایم که فقط بخش کوچکی از آنچه زبانهای مختلف برنامه نویسی برای آن استفاده می شود را نشان می دهد. اگرچه از زبانهای همه منظوره می توان به طرق مختلف استفاده کرد ، کارهای خاص و خاص اغلب به زبان تخصصی تری نیاز دارند.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ساعت: ۰۶:۵۲:۴۰ توسط:نیما ثابتی موضوع: نظرات (0)