مدرسه کدنویسی مدرسه کدنویسی .

مدرسه کدنویسی

آموزش برنامه نویسی برای کودکان

برای اندروید وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها آموزش برنامه نویسی برای کودکان را بررسی کنید. بیشتر بخوانید. بدیهی است که زبان جاوا به خودی خود یکسان است، با این حال، پارادایم ها و زبان های خاصی وجود دارد که به شما در درک بهتر توسعه اپلیکیشن اندروید کمک می کند، و این چیزی است که اکثر این کتاب ها سعی در پوشش آن دارند.

توجه داشته باشید که جاوا به دلیل قدیمی بودن، فاقد ظرافت و ویژگی های زبان های جدیدتر است. اگر تازه کار هستید این احتمالاً روی شما تأثیری نخواهد گذاشت، اما اگر از زبانی مانند Swift آمده‌اید، جاوا می‌تواند احساس تنگناهراسی کند.

2. کاتلین

Kotlin زبانی است که برای اجرا بر روی ماشین مجازی جاوا طراحی شده است. این بدان معناست که برنامه های Kotlin در بایت کد جاوا کامپایل می شوند، که به آنها اجازه می دهد روی هر ماشینی که از محیط زمان اجرا جاوا پشتیبانی می کند، اجرا شوند، و از آنجایی که اکثر ماشین ها می توانند، Kotlin یک راه نسبتا آسان برای ساختن نرم افزارهای چند پلتفرمی است.

با Kotlin، بهترین بخش های جاوا را بدون هیچ گونه اشکالی دریافت می کنید. نحو و ویژگی های Kotlin مدرن، تمیز، سریع هستند و تجربه برنامه نویسی بسیار راحت تری را ارائه می دهند. در حالی که جاوا به نظر می رسد کهنه و قدیمی است، کاتلین احساس جدید و هوشمندی می کند. و از برخی آموزش برنامه نویسی برای کودکان جهات، حتی می توانید Kotlin را به عنوان یک زبان طراحی شده برای توسعه برنامه اندروید در نظر بگیرید.

پایین؟ کاتلین خیلی جوان است. این اولین بار در سال 2011 ظاهر شد و تا سال 2016 به طور رسمی منتشر نشد. خبر خوب این است که Kotlin رایگان و منبع باز است، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که نسبتاً سریع توسعه یابد، اما چند سال طول می کشد تا واقعاً پابرجا شود. گزینه قابل اعتماد..

3.C#

سی شارپ یک زبان شگفت انگیز است. در تجربه خود من، همه چیز در جاوا بدون هیچ یک از بخش‌های بد خوب است، که با همه پیشرفت‌ها حتی بهتر شده است. مثل این است که مایکروسافت پتانسیل جاوا را دید و تصمیم گرفت نسخه خود را بهتر کند.

برای مدتی، بزرگترین عیب سی شارپ این بود که فقط می توانست آموزش برنامه نویسی برای کودکان بر روی سیستم های ویندوز اجرا شود، زیرا مبتنی بر دات نت فریم ورک مایکروسافت دات نت فریم ورک: چرا به آن نیاز دارید و نحوه نصب آن بر روی ویندوز مایکروسافت دات نت فریم ورک: چرا به آن نیاز دارید. و نحوه نصب آن در ویندوز باید آن را نصب یا آپدیت کنید. اما آیا می دانید دات نت فریم ورک چیست؟

ما به شما نشان می دهیم که چرا به آن نیاز دارید و چگونه می توانید آخرین نسخه را دریافت کنید. بیشتر بخوانید. اما همه چیز زمانی که مایکروسافت دات نت فریم ورک را در سال 2014 باز کرد و در سال 2016 شرکت Xamarin را خریداری کرد، تغییر کرد.

امروز می توانید از Xamarin.Andr استفاده کنیدoid و Xamarin.iOS برای ساخت برنامه های موبایل بومی با Visual Studio یا Xamarin Studio. این یک راه عالی است زیرا می توانید بعداً از این زبان در زمینه های دیگر استفاده کنید، مانند ایجاد بازی های پیچیده با Unity و C# 5 ابزار نرم افزار توسعه بازی رایگان برای ایجاد بازی های خود 5 ابزار نرم افزار توسعه بازی رایگان برای ساخت بازی های خود اینها عبارتند از بهترین نرم افزار و ابزار رایگان توسعه بازی که می توانید برای شروع ساخت بازی رویایی خود از امروز استفاده کنید. بیشتر بخوانید. نمونه ای از اپلیکیشن ساخته شده با Xamarin؟ ساعت بازار

توجه داشته باشید که Xamarin قبلاً آموزش برنامه نویسی برای کودکان هزینه داشت، اما مایکروسافت آن را رایگان کرد!

4. پایتون

در حالی که اندروید از توسعه بومی پایتون پشتیبانی نمی‌کند، ابزارهایی وجود دارند که به شما امکان می‌دهند برنامه‌ها را در پایتون بسازید و سپس آنها را به APK تبدیل کنید که با موفقیت در دستگاه‌های اندرویدی اجرا می‌شوند. این یک مثال عالی از پایتون به عنوان یک زبان موثر در دنیای واقعی است 5 دلیل برای اینکه برنامه نویسی پایتون بی فایده نیست 5 دلیل برای اینکه برنامه نویسی پایتون بی فایده نیست پایتون: شما یا آن را دوست دارید یا از آن متنفر هستید. شما حتی می توانید مانند یک آونگ از یک افراط به دیگری تاب بخورید. در هر صورت، پایتون زبانی آموزش برنامه نویسی برای کودکان است که دوسوگرا بودن در مورد آن دشوار است. ادامه مطلب


برچسب: آموزش برنامه نویسی برای کودکان،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ساعت: ۰۵:۴۳:۵۸ توسط:نیما ثابتی موضوع: نظرات (0)